Abstrakty

 
Organizatorzy 14 Polskiego Kongresu Naftowców i Gazowników oraz Konferencji Geotechnology and Energy AGH zapraszają Państwa do składania streszczeń  swoich referatów i posterów, które prezentowane będą podczas tegorocznego kongresu w Krakowie w terminie 22 - 24.05.2024r. 

 

Wszystkie abstrakty należy zgłaszać poprzez stronę kongresu za pośrednictwem Formularza Abstraktów.  Aby tego dokonać należy: 

1. Zarejestrować się na stronie kongresu wypełniając formularz, lub

2. Zalogować się  (jeśli wcześniej już dokonali Państwo rejestracji)

3. Wybrać zakładkę Formularz Abstraktów  i uzupełnić wymagane pola (zakładka dostępna jest po wcześniejszym zalogowaniu się / zarejestrowaniu się do systemu)
 
4. Załączyć swój abstrakt.
Streszczenie referatu w języku polskim i angielskim nie powinno przekraczać 3500 znaków i musi się składać z tytułu, autora/ów, afiliacji i treści prezentowanej w wystąpieniu oraz ew. referencji. Powinien zostać zapisany w formacie Doc. Nazwa pliku powinna zostać zapisana zgodnie z wzorem: Nazwisko_Imię.doc.
Do pobrania: Szablon,
 
5. Przesłać abstrakt wybierając  ,, Prześlij abstrakt''.

 

Dodatkowe informacje:

  1. Autorzy prezentacji proszeni są o przesłanie skrótów swoich referatów zgodnie ze wzorem Szablon, do dnia 29.02.2024  20.03.2024 15.04.2024
  2. Zgłoszony abstrakt trafia do oceny przez recenzentów.  
  3. Praca oceniona przez recenzentów i  zakwalifikowana  nie podlega edycji przez Uczestnika.  
  4. Informacja o akceptacji, odrzuceniu lub korekcie zostanie wysłana do Uczestnika mailem na podany podczas rejestracji adres mailowy.
  5. Szczegółowe informacje w temacie zgłaszania streszczeń uzyskają Państwo kontaktując się z Organizatorami Kongresu - Kontakt